Activlab Creatine Powder Super 500g Kreatiin

Activlab Kreatiin Powder Super 500g

26.90

Kreatiin – Rohkem energiat ja kiirem taastumine

Tühjenda
-
+

Kirjeldus

Activlab Kreatiin Powder Super 500g

  • Suurendab energiat ja parandab tõhusust
  • Kiirendab lihaste taastumist’

 

Soovite kindlasti suurendada kuiva lihasmassi ja lühendada treeningujärgset taastumisaega. Mõlemad tegurid on väga olulised, sest igaüks meist tahab tõhusamalt puhata ja näha tehtud töö mõju kiiremini. Kreatiinipulbriga on see palju lihtsam. See soodustab kuiva lihasmassi suurenemist ning muudab meid ka tugevamaks ja lühendab pärast treeningut taastumiseks kuluvat aega. Kreatiinipulber on just eelkõige mõeldud neile, kes treenivad vastupidavust ja teevad jõutreeninguid.

 

Activlab Creatine Powder Super 500g – Tõhus energia ja kiirenenud taastumine!

Kui soovid saavutada suuremat lihasmassi ja lühendada treeningujärgset taastumisaega, siis Activlab Creatine Powder Super on just sinu jaoks. See kreatiinipulber on loodud selleks, et toetada kuiva lihasmassi kasvu ning parandada üldist tõhusust treeningutel. Olgu sinu fookuses vastupidavustreening või jõutreening, see kreatiinipulber pakub sulle vajalikku energiat ja kiiremat taastumist.

 

Energiat Täis Treeningud – Vali Activlab Creatine Powder Super 500g!

Activlab Creatine Powder Super 500g on usaldusväärne valik treenijatele, kes soovivad tõsta oma tulemuslikkust ja saavutada paremaid tulemusi treeningutel. Olgu sinu eesmärgiks suurem lihasmass, tõhusam treening või kiirem taastumine

Lihasmassi Suurenemine: Creatine Powder Super sisaldab kreatiinmonohüdraati, mis on tuntud oma võime poolest suurendada lihasmassi. See toetab lihaste kasvu ja aitab sul saavutada soovitud lihastoonust.

Suurenenud Energia: Kreatiinmonohüdraat toetab kiiret energia tootmist, aidates sul teha rohkem kordusi treeningutel ja tunda end aktiivsena ka pikkade treeningsessioonide jooksul.

Kiirenenud Taastumine: Aktiivsetel treeningpäevadel on oluline kiire taastumine, et saaksid järgmisel päeval uuesti täie jõuga treenida. Creatine Powder Super aitab vähendada treeningujärgset lihasvalu ja parandab taastumisaega.

 

Kasutamine ja Koostis

Kasutamine: Kuni 20g päevas 5 päeva jooksul. Säilituskogused: 8-10g päevas. Toodet tuleb võtta regulaarselt 4-6 nädalat. 6 nädala pärast katkestage toodet 3-4 nädala jooksul. 1tl sisaldab 5g preparaati.

Koostis (6g) :

  • Kreatiinmonohüdraat – 5000mg

 

Tervisliku eluviisi täiendus: Toidulisandid ei ole ravimid

Toidulisandeid ei saa kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Pidage meeles, et ainult tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine tagavad hea nõuetekohase toimimise ja hea tervisliku seisundi. Ärge ületage päeva jooksul tarbimiseks soovitatavat portsjonit. Toodet ei saa kasutada inimesed, kes on selle koostisosade suhtes allergilised. Hoidke väikeste laste käeulatusest eemal. Hoida kuivas kohas toatemperatuuril tihedalt suletud pakendites. NB see toode ei ole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks.

https://www.tksports.ee

Külasta Meid Facebook-i või Instagram-i vahendusel
www.facebook.com
www.instagram.com

Maitsevalikud

Maitsed

Apelsini, Must-sõstar, Naturaalne, Sidrun

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Activlab Kreatiin Powder Super 500g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga