ICONFIT OMEGA 3-6-9 (90Kaps.)

9.25

OMEGA 3-6-9 Ainulaadne segu olulistest rasvhapetest pakub mitmekülgset toetust südamele, ajule, liigestele ja üldisele heaolule.

1 laos

Kirjeldus

ICONFIT Omega 3-6-9: Paranda oma tervist ja elukvaliteeti

Tutvusta oma kehale parimat hoolt ICONFIT Omega 3-6-9 toidulisandiga, unikaalne segu olulistest rasvhapetest pakub mitmekülgset toetust südamele,
ajule, liigestele ja üldisele heaolule. Rasvhapped on olulised tervisliku eluviisi jaoks ning aitavad sul saavutada optimaalset tervist ja tasakaalu igapäevaelus. ICONFIT-i toidulisand sisaldab õiget kombinatsiooni erinevatest rasvhapetest, mis on vajalikud keha mitmesuguste funktsioonide toetamiseks.
Omega-3 rasvhapped, nagu EPA (eikosapentaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape), toetavad südame tervist ja aitavad tasakaalustada kolesteroolitaset.
Lisaks sellele aitavad need rasvhapped vähendada põletikku kehas, toetades seeläbi üldist heaolu. Omega-6 rasvhapped, nagu linoolhape, on olulised naha tervise ja immuunsüsteemi funktsiooni jaoks. Omega-9 rasvhapped, nagu oleiinhape, aitavad reguleerida veresuhkru taset ning toetavad aju ja närvisüsteemi funktsiooni.
ICONFIT Omega 3-6-9 toidulisand on kõrge kvaliteediga toode, mis on lihtne igapäevaselt võtta.

 

ICONFIT Omega 3-6-9: Tervise ja tasakaalu võti

Avasta ICONFIT Omega 3-6-9 toidulisand ja paranda oma tervist ning elukvaliteeti. Ainulaadne segu olulistest rasvhapetest pakub mitmekülgset toetust sinu südamele, ajule, liigestele ja üldisele heaolule.

 

Paranda oma tervist ICONFIT Omega 3-6-9-ga

Pole vaja muretseda keeruliste valmistamisprotseduuride või ebamugavate maitsete pärastNB! Toidulisandeid ei saa kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Pidage meeles, et ainult tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine tagavad hea nõuetekohase toimimise ja hea seisundi. Ärge ületage päeva jooksul tarbimiseks soovitatavat portsjonit. Toodet ei saa kasutada inimesed, kes on selle koostisosade suhtes allergilised. Hoidke väikeste laste käeulatusest eemal. Hoida kuivas kohas toatemperatuuril tihedalt suletud pakendites. NB see toode ei ole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks.

  • 3-6-9 rasvhapped on olulised tervisliku eluviisi jaoks
  • Toetavad südame tervist ja tasakaalustavad kolesteroolitaset
  • Vähendavad kehas põletikku ning toetavad üldist heaolu
  • Lihtne ja mugav kasutada
  • Kapslite kujul olev toidulisand on lihtsasti neelatav
  • Võta mugavalt igal ajal ja kohas

 

Tervisliku eluviisi täiendus: Toidulisandid ei ole ravimid

Toidulisandeid ei saa kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Pidage meeles, et ainult tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine tagavad hea nõuetekohase toimimise ja hea tervisliku seisundi. Ärge ületage päeva jooksul tarbimiseks soovitatavat portsjonit. Toodet ei saa kasutada inimesed, kes on selle koostisosade suhtes allergilised. Hoidke väikeste laste käeulatusest eemal. Hoida kuivas kohas toatemperatuuril tihedalt suletud pakendites. NB see toode ei ole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks.

https://www.tksports.ee

Külasta Meid Facebook-i või Instagram-i vahendusel
www.facebook.com
www.instagram.com

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “ICONFIT OMEGA 3-6-9 (90Kaps.)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga