Kreatiin Trec Creatine sport 300g

Trec Kreatiin Sport 300g

22.99

Kreatiin

Tühjenda
-
+
EAN: - Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Trec Creatine Sport 300g

  • Kreatiin toetab lihasjõudu ja efektiivsust
  • Avaldab postiivset mõju füüsilisele jõudlusele
  • Kreatiinmonhüdraat vähendab treeningjärgset väsimust
  • Parandab ja kiirendab taastumist

 

Tänu Trec Creatine Sportile varustate oma keha suure osa kreatiini, tauriini ja dekstroosiga. See sisaldab suurt kogust monohüdraati, mis toetab tugevust, efektiivsust ja vastupidavust. Toidulisandile on lisatud ka dekstroosi, mis mängib olulist rolli kreatiini ja tauriini transportimisel. Lisaks suurendab toode ATP energiavarusid, millel on positiivne mõju treeningule ja suurendab treenimisvõimalusi. Kiirem ATP süntees muudab treeningu intensiivsemaks ja taastumise lühemaks.

 

Suurenda lihasjõudu ja efektiivsust – Trec Creatine Sporti eelised

Trec Creatine Sport on tõhus toidulisand, mis pakub mitmeid kasulikke eeliseid. Selle toote regulaarne tarbimine võimaldab toetada lihasjõudu ja lihaste funktsioneerimise efektiivsust, aidates seeläbi parandada füüsilist jõudlust. Kreatiinmonohüdraat, mis on üks peamisi koostisosi, aitab vähendada treeningjärgset väsimust ning parandab taastumist pärast treeningut. See omakorda võimaldab suuremat treeningukoormust ja paremat tulemuslikkust treeningutel.

 

ATP sünteesi tõus ja parem taastumine – Trec Creatine Sporti kasulikkus

Lisaks lihasjõu ja efektiivsuse toetamisele aitab Trec Creatine Sport suurendada ATP energiavarusid kehas. See ATP sünteesi suurendamine parandab oluliselt treeningute intensiivsust ja võimekust, võimaldades teil teha rohkem pingutust nii jõutreeningutes kui ka kardiotreeningutes. See on eriti kasulik, kui soovite saavutada paremaid tulemusi oma sportlikes tegevustes või treeningutel üldiselt.

 

Kvaliteetsed koostisosad – Trec Creatine Sport tootekirjeldus

Trec Creatine Sporti koostisosade hulka kuulub ka dekstroos, mis on oluline kreatiini ja tauriini transportimisel kehas. See tagab, et toitained jõuavad kiiresti lihastesse, võimaldades paremat lihasjõu toetamist ja taastumist. Tauriin on veel üks oluline komponent, mis täiendab kreatiini toimet lihaste kasvu ja taastumise osas. Kõik need koostisosad töötavad sünergiliselt, tagades parima võimaliku kasuteguri, kui toodet kasutatakse vastavalt soovitatud kasutusjuhendile.

 

Kasutusjuhend ja parimad tulemused – Trec Creatine Sport-i optimaalne tarbimine

Trec Creatine Sport on kvaliteetne toidulisand, mis pakub mitmeid eeliseid tugevuse, jõudluse, taastumise ja üldise treeningvõimekuse osas. Oluline on järgida tootja poolt soovitatud kasutusjuhendit ning tarbida toodet regulaarselt, et maksimeerida selle kasulikke mõjusid kehale ja treeningutele.

Kreatiin Toidulisandi koostis ja kasutamine

Koostis (5g):

  • Kreatiinmonohüdraat – 3000mg
  • Dekstroos – 1000mg
  • Tauriin – 250mg

 

Trec Creatine Sport-i optimaalne tarbimine

Kasutamine: Toote üks portsjon – 5g (1 kühvel) – lahustatakse loksuti või segisti abil 250ml vees. Tarvitage 1 portsjon päevas. Treeningpäeval 1 portsjon ennem trenningut 30 minutit või vahetult peale trenningut. Treeninguvälistel päevadel 1 portsjon hommikul peale ärkamist või õhtul ennem magama minekut.

 

Tervisliku eluviisi täiendus: Toidulisandid ei ole ravimid

Toidulisandeid ei saa kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Pidage meeles, et ainult tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine tagavad hea nõuetekohase toimimise ja hea tervisliku seisundi. Ärge ületage päeva jooksul tarbimiseks soovitatavat portsjonit. Toodet ei saa kasutada inimesed, kes on selle koostisosade suhtes allergilised. Hoidke väikeste laste käeulatusest eemal. Hoida kuivas kohas toatemperatuuril tihedalt suletud pakendites. NB see toode ei ole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks.

https://www.tksports.ee
Külasta Meid Facebookis
www.facebook.com/

Maitsevalikud

Maitsed

Arbuus, Puuviljasegu, Vaarikas

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Trec Kreatiin Sport 300g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga