MÜÜGITINGIMUSED 2023 

Veebipoe tksports.ee (edaspidi Veebipood) omanik on TKSPORTS OÜ (registrikood 16492212), juriililise aadressiga Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tehnika tn 123, 10139, Eesti

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ja teenuste ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, va kampaaniad, mille toimumise ajal toimetatakse kaup kätte tasuta.
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
TKSPORTS OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, TKsports edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

TELLIMUSE VORMISTAMINE
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.
Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus eurodes, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel
vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.
Kaupa saab tellida vähemalt 16 aastane isik.

Kauba eest saab maksta läbi järgmiste pankade pangalinkide:Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel
ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

KOHALETOIMETAMINE
Kaupu saadetakse Tallinna piires.
Tellimused postitatakse 1-3 tööpäeva jooksul. Kui võimalik, läheb kaup teele juba samal või järgmisel päeval.
Juhul, kui teil on kauba saamisega kiire, siis võib alati kirjutada selle lisainfosse ja võimalusel saadetakse Veebipoest pakk välja ka kiiremini.
Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 7 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 1 päeva jooksul.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
1-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa avada.
Taganemisõigust ei saa kasutada, kui tarbija on pakendi avanud, juba kasutanud, näpuga proovinud või avanud pakendi viisil,
mille tõttu ei saa seda tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel enam kolmandatele isikutele pakkuda.
Kauba tagastamiseks tuleb taganemise soovist teada anda emaili aadressil info@tksports.ee hiljemalt 1 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus,
et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 1 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid,
et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi,
ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Müüja vastutab ostetud toodetel ilmneva mittevastavuse eest 2 aasta jooksul alates toodete kliendile üleandmisest. Tarbijast kliendile kauba müümise korral eeldatakse, et 6 kuu jooksul kauba kliendile üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega. Klient kohustub müüjat teavitama toodete mittevastavusest hiljemalt 2 kuu jooksul selle avastamisest ehk esitama pretensiooni.
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@tksports.ee või helistada telefonil: +372 5323 92 72
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

KAUBA TAGASTAMISE AVALDUS / PRETENSIOON
Täitke ja tagastage käesoleva avaldus üksnes juhul kui soovite kauba tagastada ja müügilepingust taganeda, või kui
tahate kauba kohta esitada pretensiooni. Sellisel juhul saatke käesolev avaldus ja/või kaup aadressile:
TKsports OÜ, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tehnika tn 123, 10139 , tel: +372 5323 92 72 , e-post: info@tksports.ee

TAGASTAMINE / PRETENSIOONI NÄIDIS:
– esitan kauba kohta pretensiooni
Lisa defekti ilmnemise täpne kuupäev ……………………………………
SOOVIN KAUBA ÜMBER VAHETADA
Tagastatava/vahetatava kauba nimetus:
……………………………………………………………………………………………………………
Ostu sooritamise kuupäev: ……………………………………………
Tellimuse nr: ……………………………………………
Tellija nimi: ……………………………………………
Mis on kauba tagastamise/ümber vahetamise/pretensiooni esitamise
põhjus? Kui soovite kaupa ümber vahetada, siis ärge unustage mainimast, mille vastu soovite tagastatavat
kaupa ümber vahetada.
…………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………

NB! Kui soovite kauba tagastada või ümber vahetada kaubal esineva defekti tõttu, siis palun lisage
käesoleva avalduse juurde fotod, mis kirjeldaksid defekti võimalikult täpselt.
NB! kuna müüme toidulisandeid, siis nende avamisel me tagastusi ei aksepteeri. Kui toote omaduste kohta on enne ostu küsimusi siis palume oma soovid,
küsimused edastada meie meilile info@tksports.ee või helistage meile +372 5323 92 72.
Teie allkiri: …………………………………………………….
Teie nimi: …………………………………………………….
Tel nr: …………………………………………………….
E-post: …………………………………………………….
Kuupäev: …………………………………………………….
Kauba tagastamise avaldus vaadatakse läbi 72h jooksul alates kauba ja avalduse jõudmisest TKspordi-ni. Peale avalduse menetlemist väljastatakse uus kaup (kui on olemas) 3 tööpäeva jooksul või tagatatakse raha maksimaalselt kahe nädala jooksul.

 

Vaidluse lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@tksports.ee või helistada telefonil: +372 5323 92 72.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.
Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada Tarbijakaitseameti koduleheküljel. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.
Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Autoriõigus

TKsports Kaubamärk Kuulub TKSPORTS OÜ-le
Veebilehe ja e-poe kujundus, pildid, fotod ja tekstid on kaitstud TKSPORTS OÜ autoriõigusega ning nende kasutamine on ainult TKSPORTS OÜ loal lubatud.
TKSPORTS OÜ kirjaliku nõusolekuta on keelatud sisu, sealhulgas blogipostituste ja muude materjalide reprodutseerimine, levitamine või muutmine.
Kõik Toidulisandid on kantud Põllumajandus- ja Toiduameti registrisse

 

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

 

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu ja Soome
Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Omniva, Itella SmartPOST ja DPD.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 10 kalendripäeva jooksul.

 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
14-päevane taganemisõigus ei kehti lepingule, mille esemeks on (VÕS e võlaõigusseaduse § 53 lg 4) sellise suletud pakendis asja üleandmine, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud;Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient.
Kaubad tuleb tagastada originaal-transpordipakendis.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Veebipoe www.tksports.ee omanik on OÜ TKsports (registrikood 16492212), asukohaga: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tehnika tn 123, 10139