IronFlex BCAA 2:1:1 – 1000g

29.99

Ironflex BCAA 2:1:1 – Massikasvatamise aminohapped

Tühjenda
-
+
EAN: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

BCAA 2:1:1 Massikasvatamise aminohapped

IronFlexi BCAA 2:1:1 on hargnenud ahelaga aminohapped. Nende regulaarne kasutamine kiirendab kuiva lihasmassi ja keha regeneratiivsete võimete arengut.
Hargnenud ahelaga aminohapped ehk BCAAd on tuntud kõigis spordialades, sest need võivad aidata kaasa jõudluse parandamisele.
Selle omadused hõlmavad kataboolsete protsesside vältimist ja väsimustunde vähendamist. Tänu sellele saavad olla teie treeningud pikemad.

 

BCAA-de Mõju Ajule ja Närvisüsteemile: Kognitiivsed Funktsioonid ja Ainevahetus

Mõju ajule ja närvisüsteemile – BCAA-del on võime ületada vere-aju barjääri ning mõjutada neurotransmitterite tasakaalu, eriti suurendades keskendumisvõimet ja vähendades väsimustunnet. See omadus on viinud nende aminohapete uurimiseni kognitiivsete funktsioonide ja vaimse tervise seisukohalt.

Lisaks on teadlased hakanud uurima BCAA-de seost insuliiniresistentsuse ja ainevahetusega. Kuigi BCAA-d võivad olla kasulikud lihaskasvuks ja taastumiseks, võib nende liigne tarbimine olla seotud ainevahetushäirete ja insuliiniresistentsuse riskiga, eriti kui toitumine ei ole tasakaalus.

Samuti on oluline mainida, et BCAA-d pole ainukesed olulised aminohapped ning nende efektiivsuse suurendamiseks võib olla kasulik kaaluda teiste aminohapete lisamist, näiteks lüsiini ja treoniini. Nende kombinatsioon võib sünergiliselt toetada valgusünteesi ja tervist laiemalt.

 

Leutsiin, isoleutsiin ja valiin

Hargnenud ahelaga aminohapped ehk BCAA-d on saanud tuntust ja tunnustust mitte ainult tänapäeva treeningmaailmas, vaid nende ajalugu ulatub kaugemale minevikku. Nende oluliste aminohapete lugu on täis avastusi, uurimistöid ja teaduslikke avastusi, mis on aidanud meil mõista nende rolli meie keha toimimises ja eriti treeningul.

BCAA-d koosnevad kolmest hargnenud ahelaga aminohappest: leutsiin, isoleutsiin ja valiin. Nende aminohapete struktuur on eriline, sest need ahelad hargnevad küljest välja, andes neile nime.

Esimesed teadusuuringud BCAA-de kohta algasid juba 20. sajandi keskel, kuid nende tähtsust hakati tõsisemalt uurima 20. sajandi teisel poolel, eriti seoses valgusünteesi, lihaskasvu ja taastumisega. Eksperimentaalsed uuringud näitasid, et BCAA-d mängivad olulist rolli valgusünteesi käivitamisel ja lihaste kaitse tagamisel intensiivse treeningu ajal.

 

Miks on hargnenud ahelaga aminohapped kasulikud?

Hargnenud ahelaga aminohapped on kasulikud paljudes tingimustes, kuigi need on peamiselt seotud lihasmassi kasvuperioodiga.
Seda seetõttu, et nad on nende peamine ehitusmaterjal. Seega, kui treenite intensiivselt ja teil on endiselt probleeme massi saamisega, siis tasub mõelda BCAA peale.
Ironflexi toote abil täiendate oma energiavarusid, see on väga oluline, sest treening põhjustab BCAAde vähenemist. Seejärel kaasatakse metaboolne protsess,
mis normaliseerib aminohapete taset lihasvalgu arvelt. Varustades keha hargnenud ahelaga aminohapetega, peatate te selle protsessi.

 

BCAA 2:1:1  on treeningutel olulised mitmel põhjusel

Lihasproteiini Süntees: BCAA-d, eriti leutsiin, käivitavad lihasproteiini sünteesi. See tähendab, et need aminohapped aitavad kehal luua uusi valke, mis on olulised lihaste kasvu ja taastumise jaoks. See omakorda aitab tugevdada lihaskoe ja soodustada lihasmassi kasvu.

Väsimustunde Vähendamine: Treeningu ajal suureneb aminohapete kasutamine energia tootmiseks. BCAA-d aitavad säilitada glükogeeni taset lihastes, mis on oluline energiaallikas. See võib aidata vähendada väsimustunnet ja säilitada intensiivsust treeningu ajal, mis võimaldab teil treenida kauem ja tugevamini.

Lihasvalu Vähendamine: Intensiivne treening võib põhjustada lihasvalu ja kahjustusi. BCAA-d aitavad vähendada lihasvalutunnet, mis võimaldab teil taastuda kiiremini ja naasta treeningute juurde. See võib aidata ka ennetada lihasvalude teket pikemaajalisel treeningul.

Taastumine ja Kaitse: BCAA-d aitavad kiirendada taastumisprotsessi pärast treeningut, aidates vähendada lihaskahjustusi ja põletikku. Samuti toetavad nad immuunsüsteemi, mis on oluline, et vältida võimalikke infektsioone ja haigusi.

 

BCAA 2:1:1 – Kuidas Hargnenud Ahelaga Aminohapped Treeningul Sinu Kehas Töötavad

Seedimine ja Imendumine: Pärast BCAA-de tarbimist lähevad need seedetrakti ja imenduvad seedekulgla seintest otse vereringesse.

Transport Vereringesse: Vereringe viib BCAA-d maksasse, kus need jagatakse ja metaboliseeritakse vastavalt keha vajadustele.

Energiaallikas: BCAA-d saavad toimida ka energiaallikana. Treeningu ajal kasutab keha neid aminohappeid energiana, eriti pika ja intensiivse treeningu korral.

Lihasvalkude Säilitamine: BCAA-d aitavad vältida lihasvalkude lagunemist treeningu ajal. Nad blokeerivad kataboolsete protsesside teket, mis aitab säilitada lihasmassi ja vähendada lihasväsimust.

Taastumine: Pärast treeningut aitavad BCAA 2:1:1 kiirendada taastumist, vähendades lihaskahjustusi ja põletikku ning soodustades lihaste parandamist ja kasvu.

 

IronFlex BCAA 2:1:1 – 1000g

Ironflex BCAA 2:1:1 koostis (mg ühe portsjoni kohta)

  •  BCAA – 4000mg
  •  L-leutsiin – 2000mg
  •  L-valine – 1000mg
  •  L-isoleutsiin – 1000mg

 

Kasutusjuhend: Ironflexi spetsialistid soovitavad enne ja pärast treeningut kasutada 1 portsjonit (0,5 kühvlit).
Maksimaalse efektiivsuse tagamiseks on soovitatav treeningu ajal võtta 1-2 portsjonit BCAA-d.

 

Kokkuvõtteks

BCAA 2:1:1 Massikasvatamise Aminohapped – IronFlexi lahendus treenijatele

IronFlexi BCAA 2:1:1 on hargnenud ahelaga aminohapete segu, mis soodustab kuiva lihasmassi kasvu ning keha regeneratsioonivõimeid. Need aminohapped on eriti olulised sportlastele, aidates parandada jõudlust ja üldist heaolu.

BCAA-d ehk hargnenud ahelaga aminohapped, milleks kuuluvad leutsiin, isoleutsiin ja valiin, on olulised mitmel viisil. Need aminohapped käivitavad lihasvalkude sünteesi, vähendavad väsimustunnet, aitavad leevendada lihasvalu, kaitsevad lihaseid kataboolsete protsesside eest ning toetavad taastumist ja immuunsüsteemi.

IronFlexi BCAA 2:1:1 toode sisaldab iga portsjoni kohta 4000 mg BCAA-sid, millest 2000 mg on leutsiin, 1000 mg valiin ja 1000 mg isoleutsiin. Soovitatav on tarbida 1 portsjon enne ja pärast treeningut ning treeningu ajal võib võtta 1-2 portsjonit BCAA-sid maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks.

Kokkuvõttes on IronFlex BCAA 2:1:1 suurepärane lahendus treenijatele, kes soovivad parandada oma lihasmassi kasvu, jõudlust ja taastumist.

 

Tervisliku eluviisi täiendus: Toidulisandid ei ole ravimid

Toidulisandeid ei saa kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Pidage meeles, et ainult tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine tagavad hea nõuetekohase toimimise ja hea tervisliku seisundi. Ärge ületage päeva jooksul tarbimiseks soovitatavat portsjonit. Toodet ei saa kasutada inimesed, kes on selle koostisosade suhtes allergilised. Hoidke väikeste laste käeulatusest eemal. Hoida kuivas kohas toatemperatuuril tihedalt suletud pakendites. NB see toode ei ole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks.

https://www.tksports.ee

Külasta Meid Facebook-i või Instagram-i vahendusel
www.facebook.com
www.instagram.com

Maitsevalikud

Maitsed

Arbuus, Cola-laim, Kirss, Õun, Marjasegu

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “IronFlex BCAA 2:1:1 – 1000g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga