2023 Sinu Lemmik Toidulisand Meie E-Poes

 TKSPORTS | Toidulisand ja Vitamiinid – www.tksports.ee

Meie tootevalikusse kuuluvad ainult maailmatuntud ja kõrgelt hinnatud toidulisandite brändid, mis on mõeldud nii harrastajatele kui ka professionaalsetele sportlastele, et oma füüsilist võimekust maksimeerida ja tervislikku eluviisi harrastada. Pakume kvaliteetseid, enim räägituid ja kõige efektiivsemaid tooteid sporditoidu- ja toidulisandite turul.
*
Tootevalikust leiate sellised kaubamärgid nagu Optimum Nutrition, IronFlex, Shieldmixer, MUTANT, Gaspari Nutrition, TREC, STACKER, ActivLab, Olimp, Hero.lab ja Rule 1.

 Lai valiku toidulisandeid, sealhulgas proteiine, kreatiini, vitamiine, aminohappeid, pre-workout tooteid, naistele ja meestele mõeldud tooteid, kollageene, massilisajaid  ning sporditarvikuid.

 

Toidulisandid Meie E-poes

Proteiinipulber – Valikus on erinevad proteiinipulbrid, mis sobivad nii lihasmassi kasvatamiseks kui ka kaalulangetamiseks.

Vitamiinid – Vitamiinid on orgaanilised ained, mida meie keha vajab väikestes kogustes erinevate füsioloogiliste funktsioonide jaoks

Kreatiin – See on eriti kasulik, kui tegelete treeningutega ja soovite parandada oma tulemusi.

Aminohapped – Need on lihaste ehitusmaterjalid ja aitavad parandada treeningjärgset taastumist.

Preworkout –  Energiataseme tõstmiseks enne treeningut. suurepärane toidulisand treeningu tõhustamiseks

Kollageen – Valk, mis on oluline naha tervise ja nooruslikkuse säilitamiseks ning liigeste ja luude tugevdamiseks

Massgainer –  Aitab suurendada kehakaalu ja lihasmassi. See on ideaalne neile, kes soovivad kiiremini saavutada oma lihaste kasvu eesmärke

 

Oleme pühendunud pakkuma teile parimaid tooteid

Külastage meie e-Poodi regulaarselt, et olla esimesena kursis meie Super-allahindluste ja värskete kampaaniapakkumistega.

Kui teil on küsimusi või soovite nõu, jätke meile meili või helistage meile. Meie klienditeenindus on alati valmis teid aidata ja leida parimaid lahendusi teie tervisele. Loodame, et leiate meie lehelt midagi, mis sobib just teie vajadustele. Meie laia tootevaliku hulgas on erinevad vitamiinid ja toidulisandid, mis aitavad täiendada teie igapäevast toitumist ning toetada tervislikku eluviisi. Lisaks pakume ka toitumissoovitusi ja nõuandeid tervisliku toitumise kohta. Oleme kindlad, et leiad meie veebilehelt endale sobiva toote
Kui teil on küsimusi või otsite rohkem nõu, Alustage vestlust Messengeris või jätke meile meiliaadressile sõnum ja meie kvalifitseeritud meeskond aitab teid hea meelega. info@tksports.ee

 

Tervisliku eluviisi täiendus: Toidulisand ei ole ravim

Toidulisandeid ei saa kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Pidage meeles, et ainult tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine tagavad hea nõuetekohase toimimise ja hea tervisliku seisundi. Ärge ületage päeva jooksul tarbimiseks soovitatavat portsjonit. Toodet ei saa kasutada inimesed, kes on selle koostisosade suhtes allergilised. Hoidke väikeste laste käeulatusest eemal. Hoida kuivas kohas toatemperatuuril tihedalt suletud pakendites. NB see toode ei ole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks.

 

https://www.tksports.ee

Külasta Meid Facebook-i või Instagram-i vahendusel
www.facebook.com
www.instagram.com

 

Paranda oma füüsilist võimekust ja harrasta tervislikku eluviisi! Tutvu tootevalikuga ja leia lemmik!