SMARTPOST PAKIAUTOMAAT

(2,99 €). Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel. NB! Transport ostudel alates 69€

Smartpost pakiautomaadid asuvad üle Eesti erinevates kohtades ja seda paki kohaletoimetamise viisi kasutades saate valida endale kõige mugavama automaadi asukoha.

Toidulisandite kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva. Kui sooritate ostu pärast kella 15:00, saadetakse pakk välja järgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud väljastatakse saatmiseks järgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

SMARTKULLER

(4,99 €). Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel.

Kuuel päeval nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval tööpäeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Saate valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju.

Teile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab enne paki kohale toimetamist. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt teie soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.

DPD PICKUP PAKIAUTOMAAT VÕI PAKIPOOD

(2,99 €). Jõudsalt laienev ja mugavate asukohtadega pakivõrgustik Eestis. NB! Transport ostudel alates 69€

Pickup on üle Eesti DPD pakiautomaatidest ja pakipoodidest koosnev võrgustik, kust paki kättesaamine on lihtne ja mugav! Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva. Kui sooritate ostu pärast kella 15:00, saadetakse pakk välja järgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud väljastatakse saatmiseks järgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine

Paki saabumisest teavitatakse teid SMS teel, milles on toodud paki kättesaamiseks vajalik PIN-koodi. Meeldivaid ja mugavaid oste!